0

Sık Sorulan Sorular

1) Paketim nasıl kargolanmaya hazır hale geliyor?

Sizler için özenle seçilmiş tüm hediyelerimiz, yüksek kalite ve el işçiliği olan özel POH POH karton veya ahşap kutularına dikkatle yerleştirilir. Kutularımız, dış kolilerimiz ile arasına konan dayanıklı hava yastıkları ile desteklenir. Ürünlerimiz gerek görsel açıdan gerekse sağlamlık açısından büyük bir özveri ile paketlenir ve sevdiklerinize doğru aynı özveriyle yola çıkar.

2) Hediye paketimi kişiselleştirebilir miyim?

Tabii ki! Mevcut paketlerimiz içerisindeki ürünlerde opsiyonları danışarak değişiklik yapabileceğiniz gibi yeni baştan siz ve sevdikleriniz için özel paketler de tasarlayabilirsiniz. Bu kişiselleştirme talepleriniz ile ilgili info@pohpoh.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz.

3) Kişisel not ekleyebilir miyim?

Elbette! Ürününüzü seçtikten sonra “Kişisel Notunuz” kutucuğuna özel notunuzu ekleyebilirsiniz. Kişisel notunuz, özel tasarlanmış POH POH kartlarına basılacak ve içerik kartı ile birlikte kutunuza eklenecektir. Eğer siparişiniz kendi adresinize ise ve notunuzu kendiniz yazmak istiyorsanız boş bir not kartı talep edebilirsiniz.

4) Toplu sipariş vermek istiyorum.

Kişiselleştirilmiş ve/veya toplu siparişleriniz için tüm detayları info@pohpoh.com.tr adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz. Özel talepleriniz, teslimat süresi ve adres gibi tüm detayları sizinle görüşerek isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacak ve sizler için en verimli şekilde çalışmaktan mutluluk duyacağız.

5) Kişiselleştirilmiş özel sipariş servisleriniz nelerdir?

Kişiselleştirilmiş butik hediye paketlerinden, düğün, organizasyon ve kurumsal hediyelere kadar tüm isteklerinizi gerçekleşirebiliriz. Detaylı bilgi için “Özel Siparişler” sayfasını inceleyebilirsiniz.

6) POH POH için mükemmel olacağına inandığım bir ürünün temsilcisi, üreticisi veya hayranıyım. Ne yapmalıyım?

Mükemmel! Yeni marka ve ürün keşifleri bizi her zaman heyecanlandırır. Bizleri haberdar etmek için info@pohpoh.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz.

7) POH POH’un fotoğraflarını bir blogda paylaşmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen konu ile ilgili bizimle iletişime geçin, en uygun içerikleri birlikte seçelim. info@pohpoh.com.tr

8) İade politikanız nedir?

POH POH için hem gönderilen hem de alınan hediyelerin özel bir deneyim ve hikaye olması bizler için birer öncelik. Paketlerimiz ürün güvenliği açısından ve görsel açıdan olabildiğince özenli şekilde bir araya getirilmektedir. Ürünlerimizin görsel sunumunun ve kalitesinin her iki tarafı da tam anlamıyla memnun ve mutlu edeceğinin garantisi olarak buradayız. Gönderdiğimiz paketler bu standartlara uymuyorsa lütfen bize ulaşın. Bu durumu düzeltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

9) Siparişim ne kadarlık bir sürede adrese ulaşır?

Gün içerisinde saat 13.00’e kadar verilen stoklu siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo teslim süreci ortalama 2 – 4 iş günüdür. Özel ve toplu siparişler bu süreç dışında kalır.

10) Siparişimin teslim sürecini hızlandırabilir miyim?

Siparişlerinizin teslim süresini hızlandırmak için “Acil Express” veya “Hızlı Kargo” seçeneklerini seçebilirsiniz. Siparişinizin hazırlık süreci hızlandırabilmek adına bizimle info@pohpoh.com.tr adresinden iletişime geçiniz.

11) Siparişim hediye olduğu için alıcının herhangi bir fatura veya fiyatlı etiket görmesini istemiyorum.

Kargolanan paketlerimizin içerisine hiçbir zaman fatura ve fiyat listesi koymuyoruz.

12) Kargolarınızı hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

13) Kargomu nasıl takip edebilirm?

Web sitemiz üzerinden siparişinizi tamamladığınızda, belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize kargo takip numarası bulunan sipariş onayı gönderilecektir. Bu kargo takip numarası ile www.ups.com.tr adresi üzerinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

14) Hediye paketlerinizin üzerine logomuzu ekliyebiliyor musunuz veya bizim adımıza özel paketleme yapabiliyor musunuz?

Evet, firmanız veya özel günleriniz için adetli olarak logolu veya özel detaylı kutular hazırlayabiliyoruz. Lütfen özel siparişler sayfamızı inceleyiniz ve sorularınızla bize e-mail veya telefon ile ulaşınız.

15) Sitenizden yaptığım online alışverişlerde kredi kartı veya banka kartı kullanımı güvenli mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz üçüncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından görülememekte ve POH POH tarafından kayıt edilmemektedir.

16) Özel günlerimi bana hatırlatabilecek bir hizmetiniz mevcut mu?

POH POH ailesine üyeliğinizi tamamladıktan sonra vermiş olduğunuz siparişlerde “Bu Özel Günü Hatırlat” kutucuğunu işaretlerseniz; sizi özel gün öncesi hem telefon hem e-mail yolu ile haberdar edeceğiz.